اعتراض کردن روسیه سیاسی آمریکا انتخابات

اعتراض کردن: روسیه سیاسی آمریکا انتخابات اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاداش جالب کارلوس کی‌روش به خوزه مورینیو

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در بخشی از مصاحبه مفصل خود با هفته‌نامه اکسپرس پرتغال ماجرای جالبی را از خاطره مشترکش با سرمربی منچستر یونایتد تعریف کرد.&nbsp

پاداش جالب کارلوس کی‌روش به خوزه مورینیو

پاداش جالب کارلوس کی روش به خوزه مورینیو

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در بخشی از مصاحبه مفصل خود با هفته نامه اکسپرس پرتغال ماجرای جالبی را از خاطره مشترکش با سرمربی منچستر یونایتد تعریف کرد.

به گزارش 11 نیوز ؛کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان در بخشی از مصاحبه مفصل خود با هفته نامه اکسپرس پرتغال که روز گذشته منتشر شد از سوابق سرمربیگری خود گفت. این مصاحبه در وقت اردوی تیم ملی در اتریش به وسیله پدرو کاندیاس صورت گرفته که در آخرین شماره هفته نامه اکسپرس انتشار یافته هست. کی روش که به تازگی با تیم ملی کشور عزیزمان ایران چهارمین افزایش خود به جام جهانی را مراسم خوش حالی گرفت در خصوص نخستین حضور پرتغال در جام کنفدراسیون ها با هدایت فرناندو سانتوس گفت: فرناندو سانتوس یک مربی باتجربه است و من مربی او بوده ام حالا ببینید من چقدر سن دارم؟! (با خنده). تعدادی از مربیان در آستانه بازنشستگی بازیکنان من بوده اند، من متعلق به دوران دایناسورها هستم و یک بار در دوران کودکی با دایناسورها روبه رو شدم (با خنده).

پاداش جالب کارلوس کی‌روش به خوزه مورینیو

اما بگذارید یک داستان از مورینیو جهت شما بگویم، آخر نامه مورینیو را باید من تأیید کنم، او و پسیرو شاگردان من بودند و هستند، هر روز ما با هم در این خصوص صحبت می کنیم تا در این مورد به توافق برسیم ولی مردم این آخر نامه را خواهند دید و نمی توان در آن مزخرف نوشت (با خنده). بنابر این من به مورینیو گفتم تو منچستریونایتد را قهرمان کن من هم به عنوان پاداش آخر نامه ات را تأیید می کنم، بعد از آن هم به او گفتم آخر نامه ات را به عنوان پاداش قهرمانی منچستر در یورولیگ تأیید کردم!

واژه های کلیدی: سرمربی | پرتغال | مورینیو | خوزه مورینیو | کارلوس کی روش | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs